BAS Розничная торговля

87bca53fd1ee5509f3486343059a15ff.png

6690,00 грн.

Программный продукт «Розница 8 для Украины» предназначена для автоматизации бизнес-процессов розничных торговых точек (магазинов), как самостоятельных, так и входящих в распределенную розничную сеть.

 

«Розница 8 для Украины» позволяет автоматизировать учет товарных запасов на складах магазинов и учет денежных средств в кассах магазинов.

Можливості


Прихід товарів від контрагента на склади магазину, зокрема у двофазному (ордерному) режимі Реалізація товарів і послуг контрагенту, зокрема у двофазному (ордерному) режимі Переміщення товарів між магазинами, внутрішніми складами магазинів, магазинами і складами торгового підприємства, зокрема у двофазному (ордерному) режимі Торгівля комплектами товарів, створеними як у момент продажу товару, так і з підготовкою комплекту (операція «комплектація») Повернення товарів від покупців Оприбутковування, інвентаризація і списання товарів Оформлення прибуткових і витратних касових ордерів безпосередньо в магазині Переміщення грошових коштів між магазинами, внутрішніми касами магазинів, магазинами і касами торгового підприємства Оформлення чеків продажу, формування після закінчення зміни зведеного звіту за контрольно-касовою машиною з урахуванням повернених товарів у зміну Робота з еквайринговими системами, облік оплати товарів за платіжними картками, облік договорів еквайрингу й умови повернення (неповернення) торгової поступки еквайрером у разі повернення товарів; оплата товарів кредитами Використання процентних знижок за дисконтними картками (зокрема й накопичувальних знижок), знижок з розділенням за магазинами, знижок контрагентам, знижок на суму чека, знижок за часом дії, за кількістю товару, за виглядом оплати.
Переваги використання


Касир Зручне робоче місце, яке підключено до фіскального реєстратора і дозволяє проводити всі торговельні операції — зчитувати штрих-коди з товарів, проводити розрахунок з покупцями (через термінал або ж за готівку). Таким чином, максимально виключаються помилки у роботі з товарами, збільшується швидкість обслуговування клієнтів. Адміністратор магазину Аналізує: обороти магазину за день, продажу, активність касирів, середню суму чека. Ця функція дозволяє як створювати звіти для керівництва про товарообіг, так і приймати управлінські рішення щодо касового персоналу.
Інтеграція з керуючою системою


Програма «1С:Роздріб 8» розрахована на роботу в зв'язці з керуючою системою, в якості якої використовується програма «Підприємство 8. Управління торгівлею». При цьому «1С:Роздріб 8» автоматизує фронт-офіс, «1С:Підприємство 8. Управління торгівлею» автоматизує бек-офіс. Також «1С:Роздріб» може використовуватися в зв'язці з «1С:Управління торгівлею» і «1С:Бухгалтерія».